שיאצובמרכז המטפלים "ילאנג ילאנג" שיאצו מקצועי ומותאם אישית ממיטב המטפלים המנוסים בארץ. "ילאנג ילאנג" בשבילך לשיפור הבריאות והאיזון ההרמוני של הגוף.
שיאצו מקורו במסורת היפאנית. טיפול המתבצע על מזרון, בלבוש מלא ונוח ומתבסס על מגע ידיים בתנועות מעגליות המדמות תחושת עטיפה. מטרת טיפול שיאצו הינה להעניק מרגוע ובטחון באמצעות דימוי תחושה של רחם.

שיאצו מורכב משניים – ATSU (לחץ) ו- SHI ( אצבע), אולם שיאצו מתבצע תוך שימוש המטפל גם בכפות ידיו, במרפקים, בברכיים ולעיתים אף בכפות הרגליים. במשך הטיפול ישנם שלבים של מגע מרובה איברים – "מגע עוטף" המעניק תחושת חמימות וביטחון. הלחיצות מסייעות להשיג תחושת רגיעה והרגשת זרימה אנרגטית בכל הגוף.

שיאצו מסייע לשחרור מחסומים רגשיים ופיזיים ומקל על מגוון בעיות בריאותיות: אורתופדיות, נוירולוגיות, גניקולוגיות בעיות עיכול, מתחים ועוד. הוא גם מקל על כאבים גופניים, כגון: כאבי שרירים, כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי מפרקים, כאבי ראש, מיגרנות, בעיות נשימה, חוסר איזון של המחזור החודשי, פריצת דיסק, ויכול להפחית בעיות רבות שמקורן בסטרס: נדודי שינה, חרדות ומתח נפשי. שיאצו מומלץ גם לתחזוק, איזון והזרמת הדם לעוסקות במחול ולעוסקים בפעילות גופנית מוגברת.

 

מאמרים בתחום

ילאנג ילאנג בשבילך במרכז ובשרון.